Epimedyumlu Macun +Stag 9000 sadece 79 TL

Resmi satış fiyatı 49 lira olan Epimedyumlu Macun ile dünyanın en iyi geciktirici spreyi olan  Stag  9000 Sprey birlikte alımlarda şirketimizin oluşturduğu yaz ayı kampanyasıyla  performans paketi 2 si birlikte sadece 79 TL

Kampanya detayları;

- Bu kampanya 100 adet ile sınırlıdır.

- Kampanya dahilinde kargo ücretsizdir.

- Kampanyadan faydalanabilmek için, Sipariş sayfasına ulaşarak bilgilerinizi yazın, siparişinizin 2. adımında Sipariş Notu kısmında “KAMPANYA” yazmanız yeterlidir.

- Bu kampanyayı satın aldığınız da ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.

-Epimedium Macun      epimedyumlu macun

Epimedyumlu Bitkisel Macun Yurtdışı Siparişi

 YURTDIŞI ÜRÜN SİPARİŞİ

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler yurtdışında tüm ülkelere PTT Kargo ile %100 güvenli olarak gönderilmektedir, sipariş verirken izleyeceğiniz adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtdışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

 Sipariş vermek istediğiniz ürün için  0 505 598 51 44 nolu telefon ile veya  kadim_dost@hotmail.com iletişime geciniz,

 Satış ekibimiz siparişinizi tüm detaylarıyla teyid edecek ve sizden teslimat adresinizi iletmenizi isteyecektir.

  Satış temsilcimiz siparişinizin ödeme tutarını ve banka hesap bilgilerini tarafınıza iletecektir.

• Ödemeniz onaylandıktan 1 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.

 Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra satış temsilcimiz size kargo takip numarası iletilecektir, size iletilen numara ile  www.ptt.gov.tr adresinden siparişinizi online takip edebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Ücreti ne kadardır?

•  Yurtdışı siparişlerinizde ’’6 ürüne kadar  Avrupa  ülkelerı için  60  tl dir. Bu ağırlığın üzerindeki gönderilerin ücretleri satış ekibimiz tarafından size bildirilecektir.

Sipariş vereceğim ürünler gümrükte sorun çıkarıyor mu?

•Themra Epimedyumlu macun ürünümüz  toplu veya tekli gümrükte herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.

Sipariş vereceğim ürünler nasıl paketleniyor?

• Sipariş vereceğiniz ürünler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, tüm ürünler zarar görmeyecek şekilde paketlenir.

 Yurtdışından Sipariş vermek istiyorum, kaç günde teslim alabilirim?

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten 10/14 gün içinde size teslim olacaktır. (Almanya, Hollanda, Fransa,İsviçre,Belçika,Azerbaycan,Özbekistan gibi ülkelere 7/10 gün içinde teslim edilmektedir)

• Adres Bilgilerinizi belirtirken;  cadde, sokak, ilçe, il, posta kodu, kapı no, daire no gibi bilgileri mail yoluyla  eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

• Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra  kadim_dost@hotmail.com  adresine mail yoluyla bilgi vermeniz gerekmektedir.

• Yurtdışından yapılan alışverişlerde, kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçeneği yoktur.

• Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin hacmine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kargo ücreti siparişinizdeki ürünlerin ağırlığı doğrultusunda satış temsilcilerimiz tarafından mail yoluyla size bildirilecektir.

 Ürünlerle ilgili Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

• Tüm ürünlerimiz yurtdışına gönderilebilmektedir.

• Toplu alımlar 30 Kg a kadar tek paket halinde gönderilebilmektedir.

• Özel isteklerinizi  kadim_dost@hotmail.com adresine mail göndererek bilgi alabilirsiniz.

Tüm Sorularınız için; 0 505 598 51 44 ( 24 saat) +90 (0232) 421 66 77 (24 saat)  nolu telefondan arayabilir  kadim_dost@hotmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

HalkBankası Hesap Bilgileri – ( TL / EURO / USD )

IBAN NO:         TR320001200974500001027498

HESAP NO:    01027498

ŞUBE KODU: 745 – Buca / İZMİR

Türkiye HALKBANKASI  Uluslararası Havale / Eft Kodu : TRHBTR2A

YURTDISINA KOLİ GÖNDERİ HESAPLAMA

ERKEKTE SPERM SAĞLIĞINI KORUYACAK BİTKİSEL ÜRÜNLER

 

Epimedium hakkında

Epimedium hakkında

 

Epimedyumlu Macun olarak sizlere ,Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda öğretim görevlisi ve Üreme Sağlığı Merkezi Müdür Yardımcısı olarak aktif çalışmasına devam eden Prof Dr. Kaan Aydos beyin  Epimedium (Horny goat weed)  hakkında çıkan bir makalesini sizlerle paylaşıyoruz.

Geleneksel bazı bitkisellerin erkekte üreme fonksiyonları üzerine etkili oldukları, pratik uygulamalarda ve kanıtlanmamış olmakla birlikte sınırlı sayıda bazı çalışmalarda gösterilmiştir.  Bunların etki mekanizmaları genelde hormonal sistem üzerinden olmakla birlikte, doğrudan etkileri de bulunabilir. En az 74 gün kullanılmaları gerekir.

 

 

Epimedium (Horny goat weed)

epimediumÜlkemizde Keşişkülahı olarak da bilinir. Cinsel arzu ve gücü artırıcı etkisinden yaygın olarak faydalanılmaktadır. Afrodizyak olarak kullanılır. İçindeki Icariin maddesi nitrik oksidi artırır. Nitrik oksid penil ereksiyon mekanizmasında en önemli aracı enzimdir.

 

Amerikan Ginsengi (Panax quinquefolius)

amerkan_ginsengiErkelerde cinsel gücü artırıcı özelliği vardır.   Beyinde hipofiz-hipotalamus üzerinden seks hormonlarının salgılanmasını uyarır, stres giderici sedatif etkisi yanı sıra, immün sistemi stimüle edici özelliği de bulunur. Bunun dışında Kore Ginsengi, ya da Kırmızı Ginseng (panax ginseng) ile aynı familyadan gelir.

 Hint Ginsengi (Ashwagandha root; Withania somnifera)

hint_ginsengiCinsel gücü artırıcı etkisi bilinmektedir. Özellikle cinsel arzu üzerine etkilidir. Aynı zamanda sperm sayısını da artırabilir. Genel olarak hormonal sistem üzerinden etkisini gösterir.

 

Fo-ti (Ho Shou Wu ya da He Shou Wu)

fo-tiSperm sayı ve hareketini artırıcı etkisi vardır. Cinsel performansı da artırır.

Ginkgo biloba

ginkgoKılcal damarlarda dolaşımı hızlandırır, penil ereksiyonu artırır ve antioksidan etkiye sahiptir.

Goji berry (Lycium barbarum)

gojiÜlkemizde Kurt Üzümü olarak da bilinir. Sperm kalitesini ve hormonları artırıcı etkisi vardır. Kuvvetli bir antioksidandır. Karaciğerin çalışmasını da düzenleyici etkisinden bahsedilir. Oldukça besleyicidir.

Maca kökü (Lepidium meyenii)

macaKırmızı turpa benzer kökü vardır. Özellikle beyinde hipofiz-hipotalamus üzerinden testis uyarıcı etkiye sahip seks hormonlarını artırıcı etkisi bulunur. Sperm sayısı, volümü ve hareketini artırır. Cinsel arzu üzerine olumlu etkisi vardır.

 Saw Palmetto berries (serenoa repens)

sawProstat sağlığı, cinsel fonksiyon bozuklukları, testis atrofisi konularında etkilidir. Cüce palimiye ağacı meyvesi ya da Sabal meyvesi olarak da bilinir.

Schisandra çileği ya da böğürtleni (Schisandra chinensis)

schisandraKaraciğer sağlığındaki etkisi daha iyi bilinir. İmmün sistemi, sinir sistemini ve hormonları destekler. Sperm sayısını artırdığı da bildirilmiştir. Sedatif etkisi de vardır.

 Tribulus terrestris (Demirdikeni)

tribulusCinsel hormonları artırıcı etkisi vardır. Erkelerde LH ve Testosteronu, özellikle de DHEA seviyesini artırır. Bu özelliğinden dolayı cinsel fonksiyonların stimüle edilmesinde önerilmektedir. Sperm sayısı ve hareketi artırıcı etkisi de bulunur.

Yohimbe kabuğu (Pausinystalia yohimbe)

yohimbeÜreme sisteminde kan dolaşımını artırır. Penil ereksiyon artırıcı etkisi vardır. Libido üzerine etkisinden de uzun yıllardan beri faydalanılır.

Ender Saraç’a göre Epimedium 1 numara

Kaynaklar

http://natural-fertility-info.com/

http://www.ebitkiseltedavi.com/ashwagandha-hint-ginsengi-withania-somnifera-dun.html

http://natural-fertility-info.com/

http://en.wikipedia.org/wiki/Withania_somnifera

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Marathonginsengberry.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/Epimedium

http://www.elgalgolucas.com/

http://en.wikipedia.org/wiki/Ginkgo_biloba

http://en.wikipedia.org/wiki/Goji

http://en.wikipedia.org/wiki/Lepidium_meyenii

http://en.wikipedia.org/wiki/Serenoa

http://www.medicalhealthguide.com/herb/yohimbe

therma epimedyumlu macun

epimedyumlu macunda süper kampanya

facebook epimedium
Themra Epimediumlu Macun Nedir?

erkekte-sperm-sagligini-koruyacak-bitkisel-urunler iktidarsizlikta epimedyumlu macun epimedyumlu macun alana panax ginseng hediye

İsim: Şeref H, Yaş: 60, Şehir: Adana  Epimedium yorumları
Ürünü çok beğendik. Şirkette olay oldu. İnanmayan herkes elinde plastik tatlı kaşığı ile sıraya girdi. Umarım uzun yıllar bu ürüne erişimimiz olur. Epimedyumlu macun benzer etkideki ilaçlarla kıyaslayınca 30-40 kat daha ucuza geliyor ve yan etkisiz.İyi çalışmalar dilerim.. (E.S. 35-İstnabul)


Yorum Ekle

Siparişleriniz İçin Telefon Numaralarımız

0232 425 00 61

0554 507 99 99

0505 598 51 44

Çağrı Merkezi
Barkod Sorgulama

Kullandığınız ürünün orjinal olup olmadığını buradan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

epimedyumlu macunda yurtdışı siparişi

Epimedium Yan etkileri

Epimedium Yan etkileri

Epimedium Yan etkileri

Bizi arayan müşterilerimizin büyük çoğunluğunun merak ettiği konuların başında epimedyumun yan etkisi var mı sorusu desek yalan olmaz.

Her ürünün fazlası zarar.Buna göre macunu kullanan kişiler verilen dozu aşmamaları gerekmektedir.

Epimedium yan etkileri arasında; tansiyon ve kalp hastalarının kullanmadan önce dokstorlarına danışmalarını tavsiye ediyoruz.Hamile ve emziren kadınlar kullanmamalıdır ve kesinlikle doktora başvurmadan alınmaması gerekiyor   çünkü hızlı kalp atışı, çarpıntı, alerji, ürtiker, kaşıntı, hırıltılı soluma, solunum güçlüğü, yüz, ağız, boğazda şişkinlik ve başka yan etkileri görülebiliyor.
Epimedium yani Çapkın Teke Otu Bitkisi günümüzde, özünde testosteron etkisinin bulunması nedeniyle, cinsel arzuyu artırmasıyla bilinir. Çin’deki kullanımından sonra günümüzün en ünlü doktorları da, bu bitkinin cinsel güdüyü güçlendirmek, ereksiyonu geliştirmek ve cinsel arzuyu geri kazanmak için kullanılabileceğini onaylıyor. Bilimsel olarak, Epimedium testosteronu serbest bırakıyor böylece dayanıklılık ve cinsel gücün artışı gözlemleniyor.

Epimedium, Uzakdoğu kökenli çok yıllık bir bitkidir. Flavonlar, glikozitler, icariin ve noricariin içerir. Etkili bölümü %3 icariin içeren kurutulmuş yapraklarıdır. Çok güçlü bir cinsel uyarıcıdır (Afrodizyak). Uzakdoğu da yıllardan beri çeşitli amaçlarla kullanılmasına rağmen, birincil kullanım şekli erkekler için afrodizyak olarak kullanımıdır. Diğer kullanım amaçları ise; kemik ve eklemleri güçlendirmek, sakinlik vermek, kalbi rahatlatmak ve bağışıklık (savunma) sistemini güçlendirmektir.

Etiketler: , , , ,

Tüm Kredi Kartlarýna 12x Taksit Ýmkaný! - Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapý Kredi - Türkiye Ýþ Bankasý - Finansbank - Teb - HSBC
UYARI: Sitemizde bulunan ürünler reçeteye tabi ilaç olmayip adi geçen hastaliklarin tedavisinde dogal destek amaçli ve gida takviyesi olarak kullanilir. Ürünlerin kullanimi ve saglik sorunlariniz için öncelikle hekim ya da eczaciniza danisiniz. Ürünler ile ilgili ayrintili bilgi ve diger sorulariniz için telefonlarimizdan bize ulasabilirsiniz.